SZKIEŁKO | Camelia Sweet
1033
page-template-default,page,page-id-1033,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Camelia Sweet

Zbiór zdjęć z zimowej sesji z Costume Teller.

 

Kontakt z Agnieszką nawiązałem po grudniowym spotkaniu projektu larpowego VIC – Warsaw by Night. Przy okazji kolejnej gry (w której Agnieszka udziału już nie brała) spotkaliśmy się ponownie na sesji portretowej.

 

Postać widoczna na zdjęciach to Camelia Sweet – rola Agnieszki z larpa ‘Enuma Elis: Dom Początku Końca’, osadzonego w świecie The Call of Cthulhu. Camelia jest luksusową damą do towarzystwa, która po chińskiej babce odziedziczyła kruczoczarne włosy oraz zamiłowanie do wschodniej estetyki… jak również garść mrocznych sekretów.

 

Sesję realizowaliśmy głównie w pawilonie chińskim w warszawskich Łazienkach – uznaliśmy, że w ten sposób sceneria będzie pasowała do postaci. Kapelusz Camelii wykonany ręcznie przez samą modelkę, filcowany ze starego swetra, inspirowany latami 20. i kreacjami panny Fisher z serialu Miss Fisher Murder Mysteries.

 

W roli Camelii: znakomita Agnieszka Brzeska (Costume Teller).