SZKIEŁKO | Galeria
109
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-109,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Galeria

Kobieta

Para

Rajd

Architektura

Mężczyzna

Ślub

Koncert

Krajobraz

Rodzina

Larp

Ulica

Natura

Niniejsza galeria ma na celu zaprezentowanie pełnego spektrum zainteresowań Szkiełkowego Fotografa. Znajdziecie tutaj zbiory zdjęć portretowych kobiecych oraz męskich – co stanowi mój największy konik i powód do dumy. Pracuję zarówno aparatami cyfrowymi, jak i tradycyjnymi (na tzw. “kliszę”, tj. film fotograficzny). W obu galeriach, kobiecej i męskiej, te dwie techniki są od siebie oddzielone, aby przeglądanie efektów mojej pracy było wygodniejsze.

 

Drugą największą pasją Szkiełkowego Fotografa jest fotografia larpowa. Praca reporterska podczas larpów, zwykle na niewielkiej przestrzeni, w często bardzo trudnych (niekiedy wręcz “niemożliwych”) warunkach oświetleniowych oraz dynamicznie zmieniającej się sytuacji przed obiektywem wymusza ciągłą adaptację i wyzwala kreatywność. Ta galeria również została podzielona na dwie sekcje: reporterską (niepozowane ujęcia prosto z gry) oraz portretową (kadry z sesji realizowanych przed rozpoczęciem i po zakończeniu wydarzenia… a niekiedy również w trakcie).

 

Ponieważ nie tylko modelki i larpy się w Szkiełku fotografuje, zapraszam też do obejrzenia pozostałych galerii portretowych (fotografia rodzinna oraz fotografie par) i reportażowych (koncerty, rajdy samochodowe, śluby/wesela).

 

Wszystkie powyższe prace stanowią zawodowe portfolio Szkiełkowego Fotografa, duża część z nich została zrealizowana w ramach zleceń komercyjnych. Chciałbyś mieć podobne zdjęcia? Szukasz fotografa na ślub, larpa lub inne wydarzenie? Chcesz sprawić prezent bliskiej osobie? Zapraszam do zapoznania się z cennikiem oraz kontaktu.

 

Znajdują się tu również pozaportretowe i pozareportażowe elementy mojej działalności. Rzeczy, które fotografuję mniej lub bardziej planowo, czasem z doskoku, czasem z kaprysu. Zdjęcia uliczne, krajobrazy, architektura… Wszystko, co mnie otacza. Wiele z tych zdjęć ma wartość sentymentalną. Pokazując je tutaj, odsłaniam kawałek siebie. Wierzę, że przeglądanie tych galerii sprawi Wam taką samą radość, jaką mi sprawiło ich przygotowanie.