SZKIEŁKO | Vencel Ordog
946
page-template-default,page,page-id-946,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Vencel Ordog

Zbiór zdjęć z luźnej i dość spontanicznej (choć wpisanej wcześniej w kalendarz) sesji realizowanej dla jednego z graczy tuż przed spotkaniem projektu larpowego VIC – Warsaw by Night, opartego na systemie Vampire: The Masquerade. Sesję realizowaliśmy 25.08.2018 na warszawskim Starym Mieście.

 

Portretowana postać to Vencel Ordog – blisko stuletni wampir, Fin udający Węgra, należący do klanu Gangrel (od ponad roku – wcześniej sądził, że jest Tzimisce). Nieokrzesany, uwielbiający taniec, notoryczny podrywacz członkiń klanu Toreador. W momencie wykonywania zdjęć był od niedawna primogenem (przedstawicielem i głosem klanu przy Camarilli – wampirzej sekcie), a już wcześniej alfą (przywódcą stada/klanu). Podczas ostatniego larpa [stan na dzień 23.02.2019], wskutek zawirowań politycznych, został mianowany szeryfem nowo wybranego księcia warszawskiej domeny.

 

W rolę Vencela wciela się Wojciech Podleśny.